HERKESİN SEVDİĞİ OYUNCULARDAN BİRİ DAHA VEFAT ETTİ

0
Ünlü İsimler bir bir aramızdan ayrılıyor. Kimi virüs, kimi değişik sebepler. Bir sevilen oyuncu daha aramızdan ayrıldı. Nedeni duyuruldu …Detaylar….Ayrıntılar Haberin Devamındadır… 

The Secrets of Isis yapımıyla ünlü olan isim Joanna Cameron felce ait nedenler sebebiyle 70 yaşında hayata veda etmiştir.

The Secrets of Isis”te arkeolog Andrea Thomas rolünü oynayan oyuncu sonraki bölümlerde Mısır Tanrıçası’na benziyor ve süper kuvvetlerini insanlığı kurtarmak sebebiyle yapıyordu.

yapım CBS ekranlarında 1975 ile 1976 seneleri içerisinde gösterilmişti Televizyon dünyasında Medical Center The Name of The Game ve Love American Style yapımlarında oyunculuk yapmıştı.

Isis rolünden sonra Cameron, McMillan & Wife ve The Amazing Spider-Man’de televizyon rolleri oynadı.[5] Ayrıca, Birleşik Devletler Donanması tarafından deniz yaşamının yönleri hakkında üretilen bir TV dizisi olan Navy Network’e ev sahipliği yaptı ve Deniz Harp Okulu için Razor Sharp adlı bir reklam filmi yönetti.

1970’lerin sonlarında Cameron, Guinness Rekorlar Kitabı’nda herkesten daha fazla TV reklamında yer almış biri olarak anıldı, 105.[6] TV Guide’a göre, reklamcılar “diğer şeylerin yanı sıra kozmetik, şampuan, şarap, bira, külotlu çorap ve nefes spreyi reklamlarının en güzel parçası olarak JoAnna’yı kullanarak 100 milyon dolardan fazla harcadı.”

Cameron’ın bilinen son rolü 1980 yapımı Swan Song filmindeydi.

Oyunculuk kariyerinin ardından, Cameron evde sağlık sektöründe 10 yıl hemşire olarak çalıştı ve ardından birkaç otel için pazarlama kariyeri yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.